Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to obecnie najpopularniejsza forma osłon przeciwsłonecznych. Ograniczają dopływ śwatła do pomieszczenia, chronią przed nadmienym nasłonecznieniem i jednocześnie stanowią element dekoracji wnętrz. Oferując szeroką gamę systemów oraz bardzo duży wybór tkanin jesteśmy w stanie zasłonić każde okno i zadowolić każdego klienta.

ROLETY DZIEŃ - NOC

Rolety Dzień - Noc są nowatorskim i bardzo funkcjonalnym systemem dekoracji i zaciemniania okien. System charakteryzuje się podwójnie prowadzonym materiałem w poziome paski. Rozwiązanie to pozwala na regulację stopnia zaciemnienia wnętrza w zaleśności od pory dnia czy pogody.

Rolety Dzień & Noc  Rolety Dzień & Noc

 

ROLETY W PROWADNICACH

rolety wewnetrzne w prowadnicy pro3

Rolety w prowadnicach to eleganckie rozwiązanie na potrzeby nowoczesnego budownictwa. Szeroki wybór kaset i prowadnic pozwala na dopasowanie do większości systemów okiennych nadając pomieszczeniu atrakcyjny wygląd. Dostępne są również rolety w kolorach drewnopodobnych

 

 

 

ROLETY WOLNOWISZĄCE MINI

System Mini LUX to proste w montażu rolety z prowadzeniem żyłkowym. Niewielkie gabaryty sprawiają, że roleta może być wykorzystana w wielu aranżacjach, przy zachowaniu wysokiej estetyki wnętrza. O popularności tego sytemu decydują walory użytkowe połączone z niskim kosztem. 

 

 

 

ROLETY WOLNOWISZĄCE

RoletaRolety wolnowiszące  to najprostszy w obsłudze i motażu system osłonowy. Klasyczny wygląd oraz możliwość wykonania rolet o dużuch gabarytach sprawiają, że są one bardzo popularnym wyrobem.

 

 

 

ROLETY DO OKIEN DACHOWYCH

Pełna kontrola światła dziennego z roletami zaciemniającymi VELUX

System DEKOLUX to wysokiej jakości wyrób dopasowany do wszystkich dostępnych modeli okien dachowych. Roleta posiada mechanizm sprężynowy, który pozwala zatrzymać ją na dowolnej wysokości. Maskownica i prowadnice wykonane są z aluminium i dostępne w kolorach: jasnej sosny, ciemnej sosny, białym oraz srebrnym.

 

 

 

PLISY

Żaluzja plisowana to elegancka i funkcjonalna zasłona przeciwsłoneczna, która zapewnia pomieszczeniu unikalny i niepowtarzalny wygląd. System pozwala na zsuwanie żaluzji zarówno w górę jak i w dół oraz wykorzystanie w jednej osłonie dwóch całkiem różnych tkanin. Układająca się w harmonijkę tkanina sprawia, iż jest to   idealnie rozwiązanie do okien o nietypowych kształtach (trójkąty, trapezy, półkola).

 

 

VERTICALE

Verticale to idealne rozwiązanie do pomieszczeń z dużymi oknami. Mogą stanowić alternatywę dla zasłon i kotar w biurach, hotelach, szkołach a także domach i mieszkaniach. Pozwalają sterować ilością promieniowania słonecznego dostarczanego do pomieszczenia, jednocześnie podnosząc poczucie komfortu i przytulności. Bogata kolorystyka i różnorodność materiałów pozwala dopasować je do wszelkiego rodzaju wnętrz.