Okna PCV

Nowoczesne okna PCV dzięki różnorodności systemów i rozwiązań technicznych mogą być wykorzystane praktycznie w każdym typie budynków. Można je z powodzeniem stosować w budownictwie miejskim, obiektach przemysłowych, awangardowych biurowcach oraz domach jednorodzinnych. Prawidłowo dobrane i zamontowane sprawdzają się w obiektach o konstrukcji stalowej, drewnianej czy murowanej. Wykonane z odpowiednich profili w połączeniu z  „ciepłym montażem” z powodzeniem mogą stanowić element domu pasywnego. Profile stylizowane oraz listwy ozdobne dają możliwość uzyskania stylistycznej spójności okien z każdą fasadą budynku oraz jego wnętrzem.

Naszym klientom proponujemy markowe okna w systemach:  VEKA , ALUPLAST , GEALAN

 

 

 

 
 

GEALAN S 8000 IQ

 

System S 8000 IQ poprzez 6-komrową budowę i głębokość  zabudowy 74mm wyznacza nowe standardy na rynku okien. Zwiększona sztywność konstrukcji, lepsze parametry izolacji termicznej i akustycznej oraz możliwość zamontowania pakietu 3-szybowego o grubości 44mm  i współczynniku U=0,6 pozwala cieszyć się produktem o bardzo wysokich parametrach bez ponoszenia wysokich kosztów..

 

 

Okna.Olsztyn.PL - Veka

 

 

VEKA EFECTLINE  

Profil Veka 5-komorowy o szerokości 70 mm i grubości ścianek zewnetrznych w klasie „A”, niezlicowany. Okna Efectline to bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. Profil posiada wysokość 109 mm, co sprawia że okno ma większą powierzchnię szyby, dzięki czemu pomieszczenia, w których zamontowano Efectline są doskonale doświetlone. Specjalne wzmocnienia nadają całej konstrukcji odpowiednią sztywność - to idealne rozwiązanie za rozsądną cenę do każdego typu budownictwa. Okna Efectline dostępne są wyłącznie w kolorze białym.

 

Okna.Olsztyn.PL - Veka
 

 

VEKA PERFECTLINE

Profil Veka 5-komorowy o szerokości 70 mm i grubości ścianek zewnętrznych w klasie „A”, niezlicowany. Okna Perfectline charakteryzują się ponadczasowym klasycznym kształtem pasującym do każdego wnętrza. Równe i gładkie powierzchnie są łatwe w pielęgnacji. System ten pozwala stworzyć perfekcyjne okna zapewniające jeszcze doskonalszą ochronę przed utratą ciepła i hałasem.

 

 

 

Okna.Olsztyn.PL - Aluplast

 

ALUPLAST IDEAL 4000

 

System 5-komorowy o szerokości 70 mm spełniający najnowsze wymagania stawiane oknom. Łączy w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem użytkowania. Mocna konstrukcja profili oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Pięciokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu.

 

 
 
 
 
 
 
 

GEALAN 8000 IQ PLUS

 

System S 8000 IQ plus o głębokości zabudowy 83 mm i 6-komorowej budowie to produkt przeznaczony dla ceniących komfort klientów. Sześć komór idealnie chroni przed zimnem i hałasem oraz aktywnie przyczynia się do obniżenia emisji CO2, a głębokość 83 mm zapewnia podwyższoną wytrzymałość naroży i tym samym zapewnia większą stabilność okna. Duże wzmocnienia stalowe poza poprawą statyki pozwalają na solidne i precyzyjne osadzenie okuć antywłamaniowych zwiększając  ich skuteczność. W połączeniu z energooszczędnym pakietem 3 szybowym system osiąga bardzo dobre parametry izolacji termicznej co pozwoli znacząco zredukować koszty ogrzewania.

 

 

Okna.Olsztyn.PL - Aluplast

ALUPLAST IDEAL 7000 2D

 

System 6-komorowy, o szerokości 85 mm bazujący na zestawieniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjętych przez klientów rozwiązań. Przy projektowaniu profilu szczególny nacisk położono na ponadprzeciętną izolacyjność termiczną. System uzyskał w badaniach współczynnik przenikalności cieplnej profili o wartości Uf=1,1 co w połączeniu z możliwością zastosowania pakietów o grubości do 51mm pozwala uzyskać produkt atrakcyjny zarówno pod względem ceny jaki i właściwości termicznych.

 

 

 

 

 

 

 

GEALAN S 9000

 

Nowy system S 9000 firmy GEALAN posiada 6 komór w ościeżnicy i 6 komór w skrzydle. Zoptymalizowana geometria stali, głęboko osadzony pakiet szybowy i przemyślany system uszczelnienia, tworzy innowacyjną i nowoczesną konstrukcję profili. Umożliwia w ekonomiczny sposób spełnienie wysokich wymagań dla okien pasywnych. Możliwość zastosowania pakietu 3 szybowego o głębokości zabudowy 48mm, pozwala osiągnąć najlepsze parametry izolacji termicznej.

 

 

Okna.Olsztyn.PL - Veka

 
 
 

VEKA SOFTLINE 82

 

System o szerokości 82mm z 7-komorową konstrukcja ramy i 6-komorową skrzydła. W systemie zastosowano dodatkowe użebrowanie ramy oraz specjalną konstrukcję wzmocnienia skrzydła co zapewnia idealną statykę oraz stabilne zamocowanie zaczepów okuciowych. Konstrukcja przedniej komory ramy oraz dwupowierzchniowe uszczelki zamocowane pod odpowiednim kątem gwarantują doskonałe odprowadzenie wody. System w połączeniu z pakietem 3-szybowym pozwala osiągnąćdoskonałe parametry termiczne.

 

 

Okna.Olsztyn.PL - Aluplast

 
 
 

ALUPLAST IDEAL 8000

 

System Ideal 8000 6-komorowy, trzyuszczelkowy, o szerokości 85mm jest nową propozycją firmy aluplast, w której duży nacisk położono na redukcję parametrów cieplnych i akustycznych. Możliwe było to dzięki zwiększeniu głębokości zabudowy profili do 85 mm, zwiększeniu liczby komór w kształtownikach oraz trzem uszczelkom. W systemie tym, dzięki poszerzeniu wrębu szybowego, istnieje możliwość stosowania energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm, co pozwala na tworzenie okien charakteryzujących się bardzo niską przenikalnością cieplną. Dzięki wydzieleniu przez trzecią uszczelkę tzw. suchej komory w której pracują okucia, zwiększa się żywotność i trwałość mechanizmów okuciowych.

 

 

GEALAN ACRYLCOLOR

 

Okna acrylcolor to połączenie estetycznego wyglądu z doskonałą jakością. Wykonane są z bezołowiowych profili klasy A co gwarantuje podwyższoną izolację cieplną. Okna mogą być wykonane w szerokiej gamie profili o różnej głębokości zabudowy, konstrukcji 5 lub 6 komorowej oraz różnorodnym kształcie skrzydeł. Szeroka gama kolorystyczna i duża ilość spójnych kolorystycznie dodatków pozwala na wykorzystanie okien acrylcolor przy realizacji dowolnej inwestycji.

 

Podstawowe kolory oklein

Złoty dąb Orzech Mahoń Winchester Dąb bagienny Ciemny dąb Macore
Oregon Siena noce Wiśnia Siena rosso Jasny dąb Antracyt Szary